Witam,
Wzięliśmy udział jako jedna z 47 załóg w Regatach Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Płockiego i Wójta Gminy Nowy Duninów. Pogoda wspaniała, mnóstwo ludzi i wiele, wiele atrakcji.
Zostaliśmy z naszym jachtem (choć silnie przeładowanym wszystkimi szpejam, jakie są potrzebne w tak długiej podróży) do najliczniejszej klasy T 2.Wiele łodzi startujących w tej klasie to prawie „wydmuszki- lekkie jachty prawie pozbawione dodatkowego wyposażenia), a my na jedynym w Polsce jachcie typy MAK 707 GTK, , o jednym żaglu, bardzo nietypowej sylwetce, w składzie: Wojtek Skóra -sternik, Zygmunt Borg- załoga, armator jachtu, zajmujemy trzecie miejsce. Jest nam niezmiernie miło odbierając z rąk Marszałka Województwa nagrodę i dyplom. Podczas tej uroczystości sam mam możliwość wręczenia Pucharu Prezesa ZG PTTK dla najstarszego sternika regat.
Wieczorem jeszcze oglądamy ryczące motory uczestników zlotu motocykli i występ zespołu Bajer Full, zabawa i śmiechy rozbrzmiewają potem długo w nocy.
Pozdrawiam

Wojtek Skóra

Autor

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.