XXV Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych odbędą się w Giżycku. W dniach 17-19.08.2018 zapraszamy do gościnnego portu Ekomarina Giżycko – organizatorzy Klub Turystyki Żeglarskiej „Szkwał” i Ekomarina Giżycko.

Pogoda zamówiona, także zapewniamy trzy dni sportowej rywalizacji na jeziorze Niegocin w klasach mistrzowskich T1,T2, T3 i Tango. W Błękitnej Wstędze Jeziora Niegocin jachty w klasie Open, Sigma Active oraz mamy nadzieję, że w tym roku pojawi się Albatros 430 i na stałe Katamaran. Korsarze jak co roku będą rywalizowali w Korsarskich Regatach o Łuskę Trzeciego Leszcza. W sobotę 18.08 pierwszy wyścig będzie również sklasyfikowany do V Memoriału Jacka Orlińskiego. W niedzielę 19.08 planujemy otwarty wyścig Open o puchar XXV lecia MPJK w Giżycku, dla wszystkich uczestników MPJK oraz chętnych żeglarzy(załóg) przebywających w tym czasie w Giżycku.
Jest możliwość zgłoszenia innych klas – warunek minimum 5 jachtów i zgłoszenie klasy u organizatorów do 06.08.2018.
Wieczorami uczestników MPJK zapraszamy jak co roku do tradycyjnego mazurskiego grilla i regatową ucztę „kurczak po giżycku”.
W czasie dnia promujemy i wspieramy projekt „ Ścigamy się bez promili” .
Od 16-20.08.2018 w Biurze Regat będzie wystawa fotograficzna o tematyce „ 25 lat organizacji Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych w Giżycku”- zapraszamy wszystkich chętnych sympatyków żeglarstwa do obejrzenia.
W sobotę 18.08 w godzinach 12-14 zapraszamy wszystkich chętnych, głównie dzieci z rodzicami – do uczestnictwa w różnych konkursach i quizach – port Ekomarina przy Biurze Regat. Dla uczestników i zwycięzców ciekawe nagrody.
W załączniku: zawiadomienie o regatach, zgłoszenie oraz program regat.
Czekamy na Was 
Organizatorzy – KTŻ Szkwał i Ekomarina Giżycko

Autor

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.