Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa do współpracy przy udziale i upowszechnianiu 8. edycji Akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca 2020 roku.

Proponujemy Państwu pozyskać zaledwie 2 nowe firmy, które prowadzą działalność sfery turystyczno-hotelarskiej czy okołoturystycznej. Wówczas będziemy mogli zaproponować ciekawe nagrody dla danego regionu.
Udział w Akcji, to nie tylko szansa na pozyskanie nowych klientów z Polski, ale także doskonała okazja do darmowej reklamy dla uczestników Akcji: https://polskazobaczwiecej.pl/

Zapisy dla przedsiębiorców do zarejestrowania swojej oferty handlowej trwają do 31 stycznia br.! Przypominamy, że warunkiem zaakceptowania oferty jest obniżenie ceny usługi
o 50% względem ceny regularnej!

W tej edycji akcja promowana będzie także na 10 rynkach zagranicznych, w tym na targach ITB w Berlinie!

Skróciliśmy procedurę zgłoszenia do minimum. Wystarczy zalogować się na indywidualne konto i jeśli nic nie chcą Państwo zmienić w swojej ofercie, wystarczy za pomocą 1 przycisku wysłać ofertę ponownie – teraz zgłoszenie do akcji zajmuje jedynie 2 minuty!

Partnerami strategicznymi Akcji są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają inicjatywę jako partnerzy promocyjni.

Partnerami strategicznymi Akcji są Polskie Linie Lotnicze LOT, a PKS Polonus i PKP Intercity wspierają inicjatywę jako partnerzy promocyjni.

A w linku poniżej banery, które można użyć do promocji Akcji.
https://we.tl/t-ir96hEJ5zo

Łączymy pozdrowienia,

LILIANA TOPOLNICKA-WASZCZUK

Główny Specjalista

Departament Promocji Turystyki Krajowej

Autor

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.