Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze na początku 2017 roku podpisało umowę współpracy z marką Regatta.

Regatta to najbardziej rozpoznawalna brytyjska marka odzieżowa w dziedzinie sportu, turystyki i outdooru. W ofercie znajdą coś dla siebie nie tylko wytrawni turyści, ale także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością na świeżym powietrzu.  Amatorzy długich trekkingów i miłośnicy spacerów lub włóczenia się bez celu, rowerzyści i właściciele psów, wyprowadzający swoich pupilów, biwakujący pod namiotem i piknikujący nad rzeką, codziennie dojeżdżający do pracy, czekający na przystankach i ogrodnicy, spędzający wiele godzin wśród grządek, turyści, backpackersi i plażowicze, tatusiowie odprowadzający swoje pociechy do przedszkola oraz mamy borykające się z milionem zadań zaplanowanych na dany dzień, a przede wszystkim dzieci, grające w piłkę lub uwielbiające się taplać w kałużach – tym wszystkim osobom Regatta pomogła rozpocząć własną przygodę. Każdy znajdzie w kolekcji marki odzież dopasowaną do ulubionych aktywności, nawet tych najbardziej zwyczajnych i codziennych. https://regatta.pl/

Ruszyła rejestracja Great Card dla członków  PTTK. Co to za karta? To możliwość korzystania z rabatów nawet do 50% zarówno na najnowszą kolekcję, jak i na produkty przecenione marek Regatta, Dare 2b i Craghoppers. Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki, itd., a pozostali członkowie PTTK, nie mający uprawnień – otrzymają rabaty w wysokości 35%. Do skorzystania z rabatu konieczna będzie rejestracja kart przy pomocy kodu, który będzie można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK.

Oddziały PTTK karty z kodem dla członków otrzymają przy zamawianiu znaczków członkowskich. Zapotrzebowania na tzw. Złote kody (dla kadry programowej) proszę przesyłać na adres : jolanta.sledzinska@pttk.pl

Informujemy, że w ramach tej współpracy patronujemy akcji Regatta- RUSZ SIĘ

Program „RUSZ SIĘ” powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią! Każdy może przedstawić swój pomysł na organizację sportowego wydarzenia i skorzystać z pomocy marki Regatta przy jego realizacji!

Naszym celem jest wsparcie pasjonatów, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i bezinteresownie zachęcają innych do różnych form aktywności turystycznych.

Regatta RUSZ SIĘ! obejmuje wydarzenia na świeżym powietrzu, których celem jest zachęcanie do aktywnego wypoczynku: zawody, festiwale, treningi, wydarzenia jednorazowe lub cykliczne, lokalne lub ogólnopolskie – forma i dyscyplina nie mają znaczenia, liczy się przemyślany pomysł i odwaga na jego realizację.

Więcej informacji o programie na stronie: www.ruszsie.org.

Zachęcamy Oddziały PTTK, Kluby, Komisje do zgłaszania swoich imprez do akcji „Rusz się”. Można zgłaszać nawet nieduże imprezy, ważne aby zrobić to jak najszybciej. Zapewne nie wszystkie imprezy będą mogły liczyć na wsparcie, ale spróbować warto!

PTTK – ulotka informacyjna – 50%

Autor

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.