Szanowni Państwo, drodzy Wystawcy i Zwiedzający,
Z przykrością informujemy, że Warszawski Salon Jachtowy, z przyczyn niezależnych od nas, nie może odbyć się w zaplanowanym terminie 22-25 października 2020 r.


Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w tych powiatach i miastach. Dla nas, jako organizatorów Warszawskiego Salonu Jachtowego, oznacza to zakaz organizacji targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej. Zmiany, które weszły w życie w sobotę, 17 października 2020, pozwalają jedynie na organizację imprezy on-line. Jest to całkowicie niezgodne z ideą branżowych targów jachtowych, podczas których najważniejszą wartością dla klientów i miłośników jachtingu jest prezentacja w jednym miejscu ponad dwustu jednostek pływających.
W ciągu najbliższych kilku dni, w oparciu o rekomendacje branży jachtowej, podamy termin realizacji aktualnej edycji Warszawskiego Salonu Jachtowego.
Targi w Ptak Warsaw Expo to przede wszystkim Wasza impreza i zrobimy wszystko, by nowy termin jak najlepiej spełnił oczekiwania naszych Wystawców i Zwiedzających.
Zakupione bilety na targi oraz rejestracje na dzień branżowy pozostaną ważne w nowym terminie.

Autor

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.