Szanowni Państwo,

pandemia koronawirusa COVID-19 uniemożliwiła nam zorganizowanie gali podczas uroczystości rozdania nagród laureatom XVI edycji konkursu „Nagroda Przyjaznego Brzegu” tradycyjnie już podczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda” w Warszawie w marcu 2020 r.

Ponieważ w obecnej edycji konkursu Grand Prix Nagrody Przyjaznego Brzegu otrzymało miasto Płock, w porozumieniu z Prezydentem Miasta Płocka, panem Andrzejem Nowakowskim i Oddziałem Żeglarsko-Motorowodnym PTTK w Płocku, postanowiliśmy zorganizować galę w prastarym nadwiślańskim Płocku. Jesteśmy wdzięczni władzom samorządowym tego miasta za udział w organizacji uroczystej gali wręczenia nagród laureatom konkursu „Nagroda Przyjaznego Brzegu”, a płockim wodniakom za zaproszenie na jubileuszowe 50. Regaty o Puchar Wrzosu i Prezydenta Miasta Płocka.

Wspólnie z Prezydentem Miasta Płocka zapraszamy więc Laureatów na uroczyste wręczenie nagród 5 września 2020 roku o godz. 11.00 w Płocku, na przystani Oddziału Żeglarsko-Motorowodnego PTTK „Morka”, ul. Rybaki 1.

Po zakończeniu oficjalnej uroczystości zapraszamy na wycieczkę po historycznych miejscach Królewskiego Grodu Płock, która pozwoli pokazać włodarzom miasta historyczny Płock i jego wiślane osiągnięcia.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 25.08.2020 r. licząc na to, że warunki ogólne pozwolą nam na spotkanie. Potwierdzenie proszę przesłać na adres e-mail: ctw@pttk.pl

z wodniackim pozdrowieniem

Dyrektor Centrum Turystyki Wodnej PTTK

Wojciech Skóra

Autor

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.