WODNIACY DO WIOSEŁ! RAZ NA 200 LAT!

WODNIACY DO WIOSEŁ! RAZ NA 200 LAT!
Zapraszamy na niezwykły spływ kajakowy
200 KAJAKÓW NA 200 LECIE KANAŁU AUGUSTOWSKIEGO”
Od 31 sierpnia do 2 września 2023 r.

Myślicie, że spływ Kanałem Augustowskim to nic odkrywczego?
W doborowym towarzystwie planujemy przepłynąć fragment malowniczej trasy Kanału Augustowskiego – od śluzy Kudrynki do Stanicy Wodnej PTTK Swoboda.
Każdy z Was da radę, długość dwudniowego spływu to tylko 32 kilometry, ale w tym przypadku liczy się nie szybkość, lecz piękno szlaku i szczytny cel. A celem tym jest uczczenie 200-lecia Kanału Augustowskiego, jednego z najpiękniejszych polskich szlaków wodnych. Kto Kanał zna, ten wie, że jest tam naprawdę pięknie. Kto jeszcze nie był, ma szansę przekonać się, że opinie o nim nie są na wyrost.
Zapraszamy wszystkich; nieważny jest wiek, doświadczenie na wodzie, umiejętności techniczne i tężyzna fizyczna, tutaj liczy się zapał i chęć uczestniczenia w niezwykłym przedsięwzięciu na wodzie.
Zapewniamy transport z bazy na miejsce spływu, wyżywienie i nocleg. Przygotowaliśmy okolicznościowe pamiątki i medale, liczne atrakcje i niespodzianki!
Podczas spływu planowane są konkursy z nagrodami, spotkania międzypokoleniowe, gawędy przy ognisku i wspólne posiłki. Impreza non-profit.
Liczba uczestników jest ograniczona, a chętnych z każdym dniem przybywa, jeśli jesteście zainteresowani, nie zwlekajcie wszelkie informacje znajdziecie pod adresem: www.polskieszlakiwodne.pl. Kontakt: ctw@pttk.pl.
Do zobaczenia na Kanale Augustowskim
Z wodniackim pozdrowieniem
Komandor spływu
Wojtek Skóra


01 Spływ Kajakowy -200 kajaków na 200 lecie Kanału Augustowskiego

02 Regulamin spływu

03 Oświadczenie uczestnika spływu

04 Klauzula zgody RODO

05 Oświadczenie rodzica-opiekuna

Karta Zgłoszenia